Sineklik Tülü Değişimi

Menteşeli sinekliklerde kullanılan tül, zaman içinde yıpranabilir veya hasar görebilir. Tamir işlemi sırasında, tülü yenisiyle değiştirerek hem estetik hem de işlevsel bir çözüm sağlanır. Tül değişimi için sineklik tülü, fitil ve fitil çekme aparatına ihtiyacınız vardır.

sineklik menteşesi ve aksesuar değişimi

Tamirat sırasında ihtiyaç duyulan çeşitli aksesuarlar, sinekliklerin düzgün çalışmasını sağlar. Bu aksesuarlar arasında menteşe, sineklik çıtçıtı, sineklik tutamağı, köşe takozları ve montaj vidaları bulunabilir. Menteşeli sineklik tamiri, uzman kişiler yapıldığında, sinekliklerinizi ilk günkü performansına kavuşturur. Profesyonel ekipler, hızlı ve etkili çözümler için CNR Sineklik ile iletişime geçebilirsiniz

cnr’den Sineklik ile ilgili temin edebileceğiniz ürün ve hizmetler

Menteşeli, sürme ve plise sineklik ile ilgili sineklik profili ve tüllerini. Sineklik menteşesi, yaylı menteşe, tutamak ,çıtçıt ,sineklik fitili, bağlama pabucu, fitil çekme aparatı, Kedi tülü pet mesh. Sök tak Sineklik için pabuç ve tutma halkası. Plise sineklik profili, plise sineklik tülü, plise sineklik ipi. Sürme sineklik ray profili ve kanat profili, sürme sineklik tekeri (rulmanı). PVC Doğrama fitili, Pimapen pencere kolu ve ispanyolet kilitleri, pvc pencere ve kapı menteşeleri gibi ürünler için CNR Sineklik Sistemlerine bekliyoruz.

Sineklik Tamiri

Evlerimizde rahatlıkla kullanılan menteşeli sineklikler, sıcak günlerde açık pencere keyfini yaşamamıza olanak tanırken, sineklerin ve istenmeyen kanatlıları engeller. Ancak zamanla veya kullanımdan kaynaklanan sebeplerle sinekliklerimizde sorunlar ortaya çıkabilir. Menteşeli sineklik tamiri, bu sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için önemli bir hizmet sunar.

Yeni Sineklikleriniz Daha Uzun Süre Dayanmasına Yardımcı Olmak Için Bakımına Yönelik Ipuçları

Sinekliklerin sinekleri ve böcekleri evinizden uzak tutmanın harika bir yolu olduğuna şüphe yok. Sinekliğinizin mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını nasıl sağlayabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. 

1) Sineklikleri en az yılda bir kere su, sabun veya deterjanla temizleyin.

2) Temizledikten sonra aksesuar ve ekipmanlarının sağlam ve eksiksiz olduğunu kontrol ediniz.

3) Zamanla şiddetli rüzgar veya hava koşulları nedeniyle gevşemiş olabilecek vidalar, doğrama üzerinde ki hasarlı parçaları mümkün olan en kısa sürede değiştirin.

4) Gevşek bağlantı parçalarına dikkat edin; bunlar sineklik kapı çerçevenizin farklı bölümlerini bir arada tutan menteşeler, kilitler veya diğer donanım bağlantılarını içerebilir. Bunlar gevşerse veya görevini yapmazsa sinekler ve haşereler içeriye eskisinden daha kolay girebilir!

Evinizin serin yaz akşamlarında açık pencere keyfini sineklerle paylaşmamanız için buradayız! Plise sinekliklerinizde oluşan kopmuş ipler veya yırtılmış tüllerle başa çıkmak artık sorun olmaktan çıkıyor. Biz, plise sineklik tamiri konusunda uzman ekibimizle sizin huzurunuz için buradayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Profesyonel Kadromuz: Sineklik tamiri konusunda deneyimli ve uzman ekibimizle her türlü sorunu çözüyoruz.
  • Kaliteli Malzemeler: Kullandığımız malzemeler, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı hedefler. Yeniden kurulan sineklikleriniz, ilk günkü performansına geri dönüyor.
  • Hızlı ve Etkili Çözümler: Tamirat sürecimiz, hızlı ve etkili çözümlerle sizi bekletmez. Plise sineklikleriniz kısa sürede tamir edilip size teslim edilir.
  • Uygun Fiyat Garantisi: Kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bütçenizi zorlamadan, evinizin konforunu artırmanın keyfini yaşayın.

Bizimle İletişime Geçin, Rahatınızı Garanti Altına Alın!

Plise sineklik tamiri için profesyonel ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Bize ulaşın, uzman ekibimiz probleminizi size özel çözümler sunsun. Evinizdeki huzuru sineklerle paylaşmamanın keyfini yaşayın!