pileli sineklik

Pileli Sineklik

ANKARA PİLELİ SİNEKLİK
Pileli veya plise sineklik piyasaya çıktığından beri sektöre ergonomik ve şık tasarımıyla heyecan katmış bir sineklik modelidir. Pileli kapı sinekliği ve plise pencere sinekliği estetik bir sorun yaratmadığı gibi şık bir görsele sahiptir. Ayrıca tasarım özelliğinden dolayı temizlenmesi oldukça kolaydır. PVC, Alüminyum, Ahşap her türlü doğramaya uygundur ve rahatça uygulanabilir. Kapı veya pencerenin konstrüksiyona 4 adet vida ile sabitlenen pileli sineklik modellerimizi sayfamızdan inceleyebilir ve bu harika ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Pileli sineklikte makul fiyatlar ve kaliteli malzemenin yanı sıra kurulum ve montaj garantisinin bizzat firmamız olduğunu lütfen unutmayınız. Pileli sinekliğin veya plise sinekliğin tülü yırtıldığında, sinekliğin ipi koptuğunda tamiratını yenilemesini yapmaktayız. Doğramalarınıza en uygun renk tonu ve transfer kaplama ile Ankara da sinekliğin adresi CNR sinekliktir.
YATAY PİLELİ SİNEKLİK
Pencere ve kapılarda uygulanan en ergonomik ve görünümü en az etkileyen yatay pileli sineklik sistemidir. Tül sağdan sola veya soldan sağa çalışır. Kanadı açıp kapamada kullanılan düşey profilin tırnaklı yapısı, kanadı istediğiniz yerden tutmanıza ve itmeye olanak sağlar. PVC, alüminyum, ahşap her türlü doğramaya pileli sineklikler uygundur ve rahatça uygulanabilir.
DİKEY PİLELİ SİNEKLİK
Pencerelerde uygulanan en ergonomik ve görünümü en az etkileyen sistemdir. Tül yukarıdan aşağı çalışır. Bu sayede dikey düzlemde, kasa yanında ikinci bir profil görmezsiniz. Böylece pencerenizin eni daralmamış olur. PVC, alüminyum, ahşap her türlü doğramaya plise sineklikler uygundur ve rahatça uygulanabilir.
DUBLE PİLELİ SİNEKLİK
Eni 130 cm den büyük olan ölçülerde sistemin sağlıklı çalışması açısında duble pileli sineklik tercih edilmelidir. Sağ ve sol tarafta toplanabilen çift kanatlı bir yapıya sahiptir. PVC, alüminyum, ahşap her türlü doğramaya plise sinekliklerimiz uygundur ve rahatça uygulanabilir.
Ankara pileli sineklik fiyatları konusunda kaliteden ödün vermek en uygun fiyatlar ile isteklerinize cevap verebilmekteyiz. Her türlü plise sineklik, menteşeli sineklik, içten takma ve kedi sinekliği aksesuar ve yedek parçası, PVC doğrama aksesuarları. Ankara da sineklik sistemlerinin adresi CNR Sineklik Sistemleri  Yapı Elemanları Toptan Perakende.

google-site-verification=dzbrZTWC_ewjELKcFPEIOBpRu76kzP4FVLTcayfAasU

Comments:0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir