pileli sineklik

Pileli Sineklik

Günümüzde her alanda olduğu gibi pencere veya kapılara takılan sinekliklerde de yeni ve modern tasarımlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. pileli sineklik olarak adlandırılan yeni  versiyon sineklikte bunlardan biri ve bu ara hayli moda. Özelikle ev hanımlarının büyük rağbet gösterdiği bu yeni tasarım gerçekten çok kullanışlı. Bunun yanı sıra hareket mekanizması tamamen manuel olduğu için her hangi bir şekilde arızalanması da söz konusu değil. Kapı veya pencerenin konstrüksiyonuna 4 adet vida ile sabitlenen pileli sineklik modellerimizi sayfamızdan inceleyebilir ve bu harika ürünümüzü sipariş verebilirsiniz. Gerekli ölçüler alındıktan sonra uygulama alanına özel olarak hazırlanan bu ürünün montajı 10 dakikayı geçmiyor ve yeni sinekliğiniz dakikalar içerisinde kullanımınıza sunuluyor.

Pileli Sineklik Modelleri Renk Seçeneğinde Sınır Tanımıyor

Üstelik oldukça geniş bir renk grubuna sahip pileli sineklik modellerimizde uygulama alanına en uygun çeşitleri web sayfamızda bulabilirsiniz. Dilerseniz bu yeni moda ürünümüzü sizlere daha yakından tanıtalım. Adından da anlaşılacağı gibi bu modelde açılır kapanır pileler mevcut. Yani sineklik istenildiğinde rahatlıkla tek yöne doğru katlanıyor ve kapı ya da pencerelere son derece modern bir görünüm kazandırıyor. İçerisinden geçen gayet sağlam iplerin yardımıyla manuel açılıp kapatılan pileli sineklikler eski tip sineklik modellerinin deyim yerindeyse pabucunu dama atmış durumda. İçeriden ve dışarıdan kontrol edilebilen bu modeli tıpkı katlanır cam balkonlarda kullanılan mekanizma gibi düşünebilirsiniz.

Pileli Sineklik Dışında Birçok Farklı Modelimiz Bulunuyor

Elbette sizlerin tercihine göre klasik ürünlerimizi arasından bir model pekâlâ seçebilirsiniz. Makul fiyatlar ve kaliteli malzemenin yanı sıra kurulum&montaj garantisinin bizzat firmamız olduğunu lütfen unutmayınız. Kir ve toz tutmayan yapısı ile bu harikulade ürüne sahip olmanız için tek yapmanız gereken bizlerle temas kurmak ve uygulama alanının adresini vermek olacaktır. Pileli sineklik dışında stor sineklik, ahşap veya PVC tercihleriniz için bir karar vermek istiyorsanız? Çok doğru bir yerde olduğunuzu vurgulamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Lütfen pileli sineklik ve diğer uygulamalarımız ile ilgili olarak sormak istediklerinizi web sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden bizlere aktarınız. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile pileli sineklik bizden alınır. Esen kalınız.

Comments:0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir