ankara sineklik

Ankara Sineklik

Pileli sineklik diğer bir adıyla plise sineklik 5 yıldır imal ettiğimiz ürün olan ve sektöre yaratıcı ve şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelimiz. Pileli sineklik uzun kullanım ömrü, sorunlara getirdiği akılcı çözümleri ve kusursuz yapısıyla müşterilerimizin haklı beğenisini kazanmıştır.

Pileli sineklikler adından da anlaşılabileceği gibi katlar halinde oluşmuş pileli sistem tüle sahiptir. Sorunlu alanlarda alternatifsiz tek sineklik sistemi plise sinekliktir. Her türlü iklim şartına meydan okuyabilecek kalitedeki tül ile donatılmışlardır. Bu sistemin bir diğer avantajı da zigzag tülü sayesinde kendini daha kolay fark ettirir. Kaza ve çarpmalara karşı daha belirgin bir yapıya sahiptir.

Gerek panjurla kapatılmış gerek demir doğrama veya alüminyum küpeşte sebebiyle doğramanın dışında sineklik takılabilecek gerekli boşluğun kalmadığı durumlarda pileli sineklik kesin çözüm kaynağınızdır.Bu modelde kullandığımız alüminyum profiller tamamen yerli üretim ve patentli üründür.

Menteşeli Sineklik Sineklik Sistemleri manuel olarak elle kolaylıkla kontrol edilir. Uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için, dayanıklı alüminyumdan üretilmiş olup, her çeşit kapı ve pencereye uygulanabilme özelliğine sahiptir. Göz zevkinizi bozmayıp manzarayı kapatmamak için sineklik teli olarak çok ince yanmaz özellikte fiberglas tel kullanılır.
Farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. PVC, Ahşap, Alüminyum gibi her türlü doğrama da rahatlıkla uygulanabilir. Kasa profili ve kanat profillerinden oluşur. Menteşe vasıtasıyla içe ve dışa doğru açılabilir.

Comments:0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir