sineklik

Sineklik

Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklara arasında gerçekten insanın canını yakan ve müthiş rahatsız eden sinekler hepimizin malumu olduğu üzere sineklik kullanılarak bertaraf edilebiliyor. Elbette sineklik kullanımında artık çok daha modern uygulamalar günümüzde bu malzemeyi estetik hale dönüştürebiliyor. Sürgülü sistemlerde yer aldığı günden bu yana gerek fonksiyon bakımından gerekse dekorasyona sağladığı katkı nedeniyle sineklik uygulama modellerini firmamızın web sayfasından inceleyebilir ve bu alandaki yenilikler hakkında fikir edinebilirsiniz. Pimapen ile birebir uyumlu aynı malzemeden üretilmiş sinekliklerin elbette birçok farklı çeşidi bulunuyor. Sineklerin de dahil olduğu her türlü haşerenin engellenmesinde büyük rol oynayan modellerimizden fazlasıyla memnun kalacağınızdan eminiz.

Pileli Sineklik Son Yılların Modası

Geçmişte sadece tahta çerçeveye tutturulmuş sineklikler ile sağlanmaya çalışılan sineklerden korunma yöntemi bugün için moda uygulamalara dönüşmüş durumda bunlardan bir tanesi de pileli sineklik olarak adlandırılan model. Üstelik birçok farklı rengi bulunan bu modeller uygulama alanının yapısına göre tercih edilebiliyor. Neredeyse yılda bir kez silinmesi bile temizlenmesi bakımından yeterli olan bu malzemeler aynı zamanda kolayca monte edilebilmektedir. Hem iç hem de dış mekâna hareketlilik kazandıran bu modelleri uygulama firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini %100 sağlama esasına göre belirlediğimiz çalışma konseptinde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik sloganı ile faaliyetlerini aralıksız sürdüren firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür etmek istiyoruz.

Sineklik Modelleri İçin Uygulama Alanından Ölçü Alınıyor

Elbette bu uygulamanın hayata geçirilebilmesi için ölçü alınması şarttır. Sineklik modellerinde pencere ve kapı ölçüm standartları söz konusu olsa da, son yıllarda yapı tasarımlarında ortaya çıkarılan farklı konseptler yanlışlık olmaması adına gerekli fizibilite çalışmasını zorunlu kılıyor. Dolayısıyla modelin dairenize veya işyerinize uygun şekilde imal edilmesi gerekecektir. Dilerseniz şimdi sizlere ürünlerimiz hakkında bilgiler aktaralım. Firmamızdan; Kapı sineklik, Pencere sineklik, Ahşap sineklik, Pvc sineklik, Stor sineklik, Sürgülü sineklik ve İçeri doğru açılan sineklik en uygun fiyat seçenekleri ve birçok ödeme kolaylığı ile sizlere sunulmaktadır. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları de eposta adresi üzerinden bizlere ulaşınız. Sizleri en modern tasarımlarımız ile tanıştırmaktan bizlerde büyük memnuniyet duyacağız.

Comments:0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir